דירוגים במדריכים

Chambes & Partners

המדריך הבינלאומי Chambers & Partners מדרג את גילת, ברקת ושות', בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בתחום קניין רוחני בישראל. כמו כן, המדריך ממליץ על מספר שותפים של המשרד.

The Legal 500

המדריך הבריטי הבינלאומי היוקרתי The Legal 500 המדרג פירמות מובילות באירופה ובמזרח התיכון, שבהן ישראל, לפי קטגוריות שונות, מדרג את משרד גילת, ברקת ושות' בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בתחום הקניין הרוחני Disputes. מספר שותפים של הקבוצה מומלצים בדירוג זה באופן אישי.

IP Stars

המגזין הבינלאומי והמכובד Managing Intellectual Property דירג את קבוצת ריינהולד כהן וגילת, ברקת ושות', בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בכל התחומים: Patent & Trademark prosecution; Patent and Trademark Contentious, Copyrights and related rights. כמו כן, מספר משותפי הקבוצה הבכירים מדורגים כ-IP Stars.

World Trademark Review

מגזין World Trademark Review מדרג את העוסקים בתחום סימני המסחר. בדירוג לשנת 2021 מדורגים קבוצת ריינהולד כהן וגילת, ברקת שות', בדירוג הגבוה ביותר בקטגוריות .Enforcement and litigation ; prosecution and strategyבנוסף, הדירוג ממליץ על מספר שותפים של הקבוצה.

IAM Patent 1000

מגזין Intellectual Asset Management מדרג את העוסקים בתחום הפטנטים, בדירוג IAM Patent 1000, בו מדורגת הקבוצה בדירוג הגבוה ביותר: ריינהולד כהן ושותפיו בקטגוריית Prosecution, וגילת, ברקת ושות' בקטגוריות: Transactions ו-Litigation. כמו כן, הדירוג ממליץ על מספר רב של שותפים מהקבוצה.

Lexology Client Choice

לקסולג'י מזהים את משרדי עורכי הדין והשותפים אשר בולטים בטיפול המקצועי והאיכותי בלקוחותיהם. דוד גילת, שותף בקבוצתנו קיבל את ההכרה בתחום הפטנטים.

The Who's Who Legal

דירוג Who's Who Legal ממליץ בדירוגים אישיים על מספר שותפים של המשרד בקטגוריות פטנטים, סימני מסחר ומדעי החיים.

WIPR

המגזין WIPR - World Intellectual Property Review מפרסם מדריך של עו"ד מובילים העוסקים בתחום ההגנה על קניין רוחני. ב-WIPR LEADERS 2021 המליצו על מספר שותפים בכירים ממשרד גילת ברקת ושות׳.

Expert Guides

דירוג Expert Guides ממליץ בדירוגים אישיים על מספר שותפים בכירים של המשרד בקטגוריות Patent & Trademark Law Practitioners.

Dun's 100

"גלובס DUN'S 100 " , מדרג את החברות המובילות במשק הישראלי לפי איכות. בדירוג של 2021 דורגה קבוצת ריינהולד כהן בקבוצת האיכות העליונה בתחום קניין רוחני - Patent Prosecution ומשרד גילת, ברקת ושות' מדורג בקבוצת האיכות המובילה בתחום ליטיגצית קניין רוחני.

BDI Coface

המדריך הישראלי BDI Coface מדרג את קבוצת ריינהולד כהן, משנת 2006 ועד היום, במקום הראשון בישראל בתחום עריכת פטנטים. משרד גילת, ברקת ושות' מדורג בקבוצת האיכות העליונה בתחום הקניין הרוחני.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו
פנו אלינו