אודות המשרד

משרד עורכי דין גילת, ברקת ושות' הינו משרד מוביל בישראל בתחומי הליטיגציה וההגנה המשפטית על זכויות הקניין הרוחני של פטנטים, טכנולוגיות, מותגים, עיצובים, יצירות והמצאות.

במהלך שנות פעילותו צבר משרד גילת, ברקת ושות' ניסיון ומוניטין רב בייצוג חברות מקומיות ובינלאומיות בתחומי התמחותו, ובכלל זה ליטיגציה בהקשר לפטנטים, סימני מסחר, הגנה על מדגמים וזכויות יוצרים, ליווי הסכמים ועסקאות בעלות היבטים בתחומי הקניין הרוחני, הסכמי פיתוח, הסכמי רישיון, הסכמים לרכישת ידע, הסכמים עם ארגוני יוצרים לגבייה קולקטיבית, אכיפה של זכויות קניין רוחני בבתי משפט למניעת ייבוא והפצה של חיקויים וזיופים, הסכמי השקעה בחברה, התקשרות עם המדען הראשי או גופים ממנים אחרים, הסכמי סודיות, הסכמי שיווק והפצה, דיני אינטרנט, וכן שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות בחו"ל.

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים בתחומי משפט נוספים כגון, דיני תחרות, הגבלים עסקיים, דיני קניין, ומייצג בהצלחה את לקוחותיו בפני בתי המשפט בישראל  ומול רשם הפטנטים, העיצובים וסימני המסחר.

למשרד ניסיון מצטבר רב שנים בניהול תיקי ליטיגציה, כמו גם בליווי עסקאות מסוגים רבים. עורכי הדין של המשרד לקחו חלק בשנים האחרונות בתיקים רבים, מהחשובים ביותר בבתי המשפט בישראל בתחום  הקניין הרוחני, ובכלל זה בבית המשפט העליון.

המשרד מונה 16 עורכי דין, חלקם בעלי הסמכה אקדמית כפולה, הן במשפטים והן בתחומי המדעים. ההבנה המשפטית העמוקה לצד הכרה של תחום המדעים מאפשרים בחירה והתאמה מדויקת ואופטימאלית בין הכלים המשפטיים הנדרשים להגנה על נכסיו הרוחניים של הלקוח לבין הצרכים העסקיים-האסטרטגיים שלו.

כחלק מקבוצת ריינהולד כהן, משרד עורכי הדין גילת, ברקת ושות' פועל בשיתוף פעולה הדוק עם עורכי הפטנטים ועורכי הדין של ריינהולד כהן ושותפיו ליצירת פלטפורמה ייחודית ויעילה למיקסום ערכם של נכסי הקניין הרוחני של לקוחותינו ולהבטיח הגנה מירבית.

 

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו
פנו אלינו